Praktická výuka

Praktická část je zaměřena na přípravu pro provoz, trénování technik a návyku pro bezpečný let. Naučíte se provádět předletovou kontrolu a základní údržbu. Hlavní část je věnována výcviku letu.
Teoretická příprava
Seznámíme vás s pravidly pro létání s bezpilotními letouny a pravidly pro jejich bezpečný provoz. Naučíme vás orientovat se v legislativních omezeních a získávat potřebná povolení

Pilotní škola pro drony

Cílem pilotní školy je poskytnou individuální přístup k pilotům dle zkušeností s provozem bezpilotních letadelod úplných začátečníků až po profesionální certifikované piloty.

Začátečník

Pořádáme kurzy pro piloty, kteří projdou pod vedením zkušených odborníků základním uvedením do problematiky bezpilotního létání a naučí se ovládat dron pro bezpečný let a kvalitní obrazový záznam.

Pokročilý

Pokročilejším pilotům nabízíme veškeré služby potřebné ke splnění legislativních požadavků pro provoz bezpilotních letadel. Samozřejmostí je předávání dlouholetých osobních zkušeností s provozem. 

Expert

Nabízíme také služby pro bezproblémové zvládnutí zkoušek a registraci na Úřadu pro civilní letectví ČR. Umožňující získání povolení k létání bezpilotního letadla a povolení k provozování leteckých prací. Zájemci projdou teoretickou i praktickou přípravou. 

Služby pro piloty bezpilotních letadel

Vyberte si z našich nabízených služeb. Pokud chcete sestavit individuální řešení, neváhejte nás kontaktovat.

zašleme na váš email přehledný ebook jak správně létat

Potřebujete poradit?

Napište nám a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Objevte s námi svět dronů


© Copyright 2020 Enerdrone. Všechna práva vyhrazena.